На Запоріжжі планується реконструкція доріг за 2,5 млн грн

На Запоріжжі планується реконструкція доріг за 2,5 млн грн

Однією із найболючіших тем та проблем України є її дорожні артерії, а для Запоріжжя це подвійний  удар нижче поясу, оскільки до виділених коштів на цю сферу одразу присмоктуються «небайдужі» можновладці, які шляхом своїх сумнівних схем, «віддають» тендери у руки угодних компаній.

Але попри всесвітньої загрози пандемії - високопосадовці не змінюють свої плани, а продовжують виділяти бюджетні кошти на їх ремонт.

Так, ДП «Місцеві дороги Запорізької області», директором якого є Геннадій Тімченко, яка надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області, оголосив проведення тендеру щодо реконструкції доріг. За даними системи "Прозоро", будівельні роботи на цей раз повинні проводитись у Приморському районі, загальна сума виділених коштів - 2 980 330 гривень.

Від підрядника очікується виконання робіт з ліквідації вибоїн покриття прямоструменевим методом, на відрізку дороги у 220,3 кілометра. Терміном здачі роботи зазначається 1 листопада 2020 року.

У тендері брали участь 3 підрядники: ТОВ "Рівнеекспресбуд", який запропонував 2 583 000, ТОВ "БЕРДЯНСЬКБУДТРЕСТ" - 2 980 000 та ТОВ "ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ" - 2 584 932 гривень.

У фінал відбору увійшли два товариства: "Рівнеекспресбуд" та "ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ", переможцем стала остання компанія, хоча запропонувала суму вище, але це не дивно.

Як вже ми повідомляли у циклі матеріалів, у більшості тендерів, який проводить ДП «Місцеві дороги Запорізької області», перемагає  ТОВ «Доррем технології», директором якого працює Олександр Тронь. Про цей родинно-дружній підряд, ми розповідали у своєму журналістському розслідуванні.

Не зважаючи на явне відмивання бюджетних коштів, посадовими особами  ДП "Місцеві дороги Запорізької області" спільно з посадовими особами ТОВ "ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЇ", правоохоронні органи не дуже цікавляться справами низки компаній та окремими обличчями, тому вони продовжують збагачуватись та примножувати свої статки за кошт платників податків.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі