Суперечка із забудовником, системні злочини Туринка та неофіційна підготовка до запорізьких виборів: підсумки дня

Суперечка із забудовником, системні злочини Туринка та неофіційна підготовка до запорізьких виборів: підсумки дня

Про найважливіше 30 жовтня.

Суперечка з головним забудовником Запоріжжя продовжується

В процесі журналістського розслідування  щодо програми «Доступне житло» редакція видання «Факти Запоріжжя» отримала дуже цікавий документ, наданий членом ініціативної групи, учасником бойових дій Гіренком Олексієм Володимировичем. Він спільно з «друзями по нещастю» продовжує виборювати право жити у власній квартирі. (Читати)

Злочини губернатора Запорізької області Віталія Туринка набувають системності?

Інформація про скоєння кримінальних правопорушень головою Запорізької обласної державної адміністрації вже почала мати ознаки системності. Раніше повідомлялось про скоєння кримінальних правопорушень головою Запорізької обласної державної адміністрації Туринком Віталієм Вікторовичем, відповідальність за які передбачена ч.1 ст.367, ч.1 ст.366 КК України. (Читати)

Хто претендує на крісло голови РДА на Запоріжжі: рід діяльності та їх приналежність

По Запорізькій області активно тривають так звані "кадрові пертурбації". Зокрема, це стосується і проєкту «соціальний ліфт» (платформа для підбору кадрів на посади голів РДА, — ФЗ). Кандидати на посаду очільників райадміністрацій вже подали декларації – тому оприлюднимо їх прізвища та рід занять. (Читати)

У Запоріжжі неофіційно розпочали підготовку до місцевих виборів?

На днях в мережі Інтернет з’явився вельми цікавий список кандидатів на посади депутатів Запорізької міської ради, мера міста та секретаря – від «Слуги народу». З власних джерел відомо, що список сформований спеціально для нардепа Євгена Шевченка та Дмитра Попова. (Читати)

Чим загрожує Запорізькій області відсутність головного прокурора?

На сьогодні активно триває процес реформування системи прокуратури України. Прокурори проходять тестування за результатами якого можуть бути звільнені. Регіональні прокуратури перетворяться в обласні, а місцеві – на окружні.  Відповідно закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», до дня початку роботи нового Офісу Генпрокурора, обласних і окружних прокуратур, їх повноваження здійснюватимуть Генеральна прокуратура, регіональні та місцеві прокуратури. (Читати)

Запорізький автомобілебудівний завод веде переговори з Renault

На запорізькому автомобілебудівному заводі планують випускати Renault Arkana. В "Укравто" підкреслюють, що не припиняють пошуки партнерів для налагодження виробництва на ЗАЗі. Наразі керівництво підприємства веде переговори з французьким концерном Renault, але фінальної домовленості поки немає, про це повідомляють ЗМІ. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі