Свято наближається: Запоріжжя вже готується до новорічних свят

Свято наближається: Запоріжжя вже готується до новорічних свят

Запорізька міська рада вже планує проведення різних заходів, присвячених новорічним і різдвяним святам. Відповідну пояснювальну записку опублікували на офіційному сайті мерії.

В документі зазначили, що існує необхідність створення святкового оформлення міста новорічною ілюмінацією, задля поліпшення привабливості Запоріжжя і дозвілля містян, задоволення духовних і фізичних потреб дітей, підлітків та мешканців.

У зв'язку з цим на розгляд виконавчого комітету Запорізької міської ради виноситься проєкт рішення «Про заходи щодо підготовки до новорічних та різдвяних свят». Згідно з яким міські новорічні ялинки встановлять на площі Фестивальній, Маяковського і на бульварі Шевченка та «введуть в експлуатацію» 19 грудня 2019 року.

Крім цього, на цьому ж місці, будуть змонтовані і підключені гірлянди та ілюмінації, а також новорічні композиції на бульварі Шевченка.

Цілодобову охорону новорічних ялинок та ілюмінації забезпечить Дніпровський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області з 19 грудня 2019 року по 20 січня 2020 року.

Також в місті встановлять додаткові біотуалети на період підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі