«Театр абсурду»: суд залишив під арештом екс-смотрящего Запоріжжя

«Театр абсурду»: суд залишив під арештом екс-смотрящего Запоріжжя

Сьогодні, Запорізький апеляційний суд розглянув справу обвинуваченого Євгена Анісімовна, який подавав позов щодо зміні запобіжного заходу. Обвинувачений Анісімов вів розмову через відео зв’язок із камери СІЗО. Повідомляють ЗМІ.

На початку засідання адвокат обвинуваченого дав відведення двом з трьох членів суддівської колегії, однак останні відхилили клопотання та розпочали розгляд справи.

Захист Анісімова наполягав на тому, що його не було оголошено у розшук - Інтрепол, а заочне розслідування справи є - незаконним.

"Не було підстав проводити розслідування заочно ... Повістки відправлялися за адресою, де він не проживав і не міг проживати ... Анісімов ні оголошено в міжнародний розшук", - зазначив Юрій Кривко.

Сам обвинувачений несподівано попросився назад до камери, назвавши те, що відбувається «театром абсурду».

"Можна я піду в камеру? Адвокат уповноважений робити всі заяви. Я розумію, чим усе закінчиться. Вважаю це театром абсурдом. Ми всі знаємо, яке рішення буде прийнято", - сказав Анісімов.

У підсумку, в задоволенні апеляційної скарги адвоката і обвинуваченому суд відмовив, і прийняв рішення залишити Анісімова під арештом, до 16 квітня включно.

Нагадаємо, Євген Анісімов 6 років перебував у міжнародному розшуку за створення злочинної організації, привласнення, розтрата майна, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вимагання. Однак, нагорода наздогнала свого переможця. За попередньою інформацією, "здав" Анісімова його найближчий соратник.  Весь цей час він жив в селищі міського типу Козин (Київська область). Кримінального авторитета затримали в одному з торгових центрів Києва. Стосовно нього застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів до 16 квітня включно.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі