Текстильна промисловість на Запоріжжі, підмочена репутація "Водоканалу" та лави запорізьких корупціонерів: підсумки дня

Текстильна промисловість на Запоріжжі, підмочена репутація 'Водоканалу' та лави запорізьких корупціонерів: підсумки дня

Про найцікавіше 13 травня.

Статутні капітали: як директор запорізького заводу заробляє на шкіряних виробах

Продовжуючи рубрику "Задекларовані та щасливі", хочемо розповісти сьогодні про директора Василівського заводу МК, який спеціалізується на виробництві одягу та взуття зі шкіри Ореста Шеремета. (Читати)

У Запоріжжі на одному з місцевих маршрутів спринтери замінять на більш місткі автобуси

Запорізька міська рада оголосила конкурс на автобусний маршрут №46 загального користування. За умовами конкурсу, на маршруті працюватимуть великі автобуси. (Читати)

Підмочена репутація «Водоканалу»: підприємство переклало відповідальність за аварійну трубу на ОСББ, але гроші за обслуговування бере

Всім відомо, що Запоріжжя старовинне місто, яке несе вікову історію з пам’ятками та витворами архітектури, навіть кожна багатоповерхівка є епохальною, як й комунальне забезпечення. Тому запоріжани не розраховуючи на «манну небесну» та відклик у душах місцевих можновладців й структур обслуговування, створюють власні ОСББ, щоб самотужки доглядати за домівками. Однак, «колишні стосунки» розірвати не просто. (Читати)

У Запорізькій області планують відремонтувати автодорогу за 53 мільйони

ДП "Місцеві дороги Запорізької області" оголосило тендер на виконання послуг з поточного ремонту автодороги О080720 /М-18/ - Балабине - Малокатеринівка, км 3 +330 – км 7 +030 протяжністю 3,7 км, в с. Балабине. Вартість реконструкції оцінили в 53,423 млн грн. (Читати)

Чиновники та депутати Запорізької міськради, які потрапили до лав корупціонерів

Рік тому Національне агентство з питань запобігання корупції запустило Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі