Тендерний комітет не знайшов порушень у купівлі печива для дитячих закладів

Тендерний комітет не знайшов порушень у купівлі печива для дитячих закладів

У Запорізькій міськраді провели засідання депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму. Під час наради місцеві обранці вирішили розібратись зі скандальним питанням щодо поставки печива до дитячих садків за завищеною ціною.

Як ми повідомляли раніше, Департамент освіти і науки Запорізької міської ради замовив постачання продуктів харчування для 20 закладів Вознесенівського району. Однак вартість печива значно переоцінили, у порівнянні з ринковими цінами.

За словами юридичного консультанта Департаменту Олександра Заїки, у договорі на поставку не виявлено жодних порушень. Міська рада оголосила тендер на кілька лотів, кожен із яких мав свою вартість. На Вознесенівський район планували виділити 172,9 тис грн, але підрядник переміг з нижчою сумою - 171,5 тис грн. У міськраді кажуть, що фірма зекономила на деяких товарах, але заробила, підвищивши вартість печива "Супер-контік".

Крім того, депутати зазначають, що "завищення" ціни свідчить про те, що у торгах не брали участь дистриб'ютори, готові продати солодощі за більш низькою вартістю. Тендерний комітет підготує дані за кожною позицією, вказавши очікувану та фактичну вартість товару.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі