Територія милосердя: У Запоріжжі проведуть масштабний благодійний фестиваль

Територія милосердя: У Запоріжжі проведуть масштабний благодійний фестиваль

22 листопада, організатори благодійного фестивалю «Гармонія сердець» провели пресконференцію, під час якої анонсували проведення заходу. Створювачі фестивалю розповіли про ідею появи заходу та мету його проведення.

1 грудня відбудеться шостий благодійний фестиваль «Гармонія сердець», створений на підтримку дітей, позбавлених батьківського піклування, і вихованців прийомних сімей. Дітям дадуть можливість розкрити свій талант і відчути підтримку, якої у їх життя дуже бракує.

На прес-конференції виступили керівник волонтерської групи Angel’s Юрій Вдовцов, директор благодійного фонду «Імпульс.ЮА» Микола Колодяжний, керівниця Служби у справах дітей ЗОДА Антоніна Матвєєва та керівниця Служби у справах дітей ЗМР Наталя Сиворакша.

Ідейний натхненник та організатор «Гармонії сердець» Юрій Вдовцов зазначив, що вперше про тандем зірки з дитиною, позбавленою батьківського піклування, подумав у 2012 року. Тоді голова волонтерської групи побачив, що діти мають чимало хобі, та їм потрібна велика платформа для демонстрації своїх талантів. У 2019 році у фестивалі візьмуть участь майже 50 запорізьких дітей. Зокрема, це вихованці шкіл-інтернатів №1, 2, 7, «Джерело», «Орієнтир», Гуляйпільської та Матвіївської шкіл-інтернатів, дитячого притулку «Надія», будинку дитини «Сонечко», обласного центру соціально-психологічної реабілітації та прийомних сімей.

За роки існування фестивалю до нього приєдналося чимало українських зірок. Цьогоріч у заході візьмуть участь гурт NZK, Андрій Доманський та Лариса Хапуга у якості ведучих. Крім того, на одній сцені з дітьми виступатимуть співаки Ольга Кочура, Сабіна Сафарлі, Герман Романченко, Ніка Тупилко, VITA, гурт «Хорта», Богдан Хижняк, Ансамбль акробатичного рок-н-ролу «Діксі», студія «Tap art dance» та ін.

Організатори «Гаромнії сердець» сподіваються, що вихованці навчаться впевнено триматися на сцені, отримають важливі навички та життєві уроки, а також відчують підтримку та любов кожного волонтера та глядача.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі