Тиск на офіцера СБУ, таємні домовленості з "дорожниками", мітинг підприємців і неготовність до сезону опалення: підсумки дня у Запоріжжі

Тиск на офіцера СБУ, таємні домовленості з 'дорожниками', мітинг підприємців і неготовність до сезону опалення: підсумки дня у Запоріжжі

Про найцікавіше 7 жовтня.

«Корупційна складова» у декларації екснардепа Кривохатька: НАЗК має зауваження (оновлено)

Сьогодні, 4 жовтня 2019 року, на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції було затверджено обґрунтований висновок щодо виявлення ознак правопорушення, пов’язаного з корупцією та направлення до Національного антикорупційного бюро України рішення «Про результати здійснення повної перевірки особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, поданої Кривохатько Вадимом Вікторовичем, народним депутатом України VIII скликання». Повідомляється, що екснардеп вказав недостовірні відомості про вартість придбаного автомобіля на більше ніж 471 тис. гривень. (Читати)

У Запоріжжі відбувся мітинг підприємців проти запровадження касових апаратів

У Запоріжжі під будівлею Запорізької ОДА відбувся мітинг, на якому місцеві підприємці протестували проти запровадження касових апаратів. Активісти обурені тим, що існування їхнього бізнесу знаходиться під загрозою. (Читати)

Кулуарні справи запорізької СБУ: офіцер звернувся до високоповажного керівництва

Так, офіцер вимагає провести розслідування щодо погроз з боку одного з т.зв. ОЗУ «Арташі», а також притягнення до дисциплінарної відповідальності за нестатутні відносини, системні перешкоджання службовій діяльності, загрози фізичного впливу начальника 2 сектору ВКР УСБУ в Запорізькій області Тарусова О.С., і не реагування на такі випадки начальника відділу ВКР УСБУ в Запорізькій області майора Адаха І.В.. (Читати)

У Запоріжжі понад сто будинків не готові до опалювальнного сезону

У ході перевірки готовності систем опалення та теплопостачання виявлено, що півтори сотні будинків не мають актів готовності до роботи в опалювальний сезон. Про це повідомляють прес-службі концерну "Міські теплові мережі". (Читати)

Таємні домовленості: голова Запорізької ОДА ігнорує порушення роботи «дорожників»?

На сьогодні сезон ремонтних робіт на автошляхах вже завершується, підприємці підсумовують результати роботи за поточний рік та складають плани на наступний 2020-ий. Найбільш далекоглядні бізнесмени вже йдуть до головних розпорядників грошових коштів на місцях, з метою заручитися підтримкою чиновників на наступний рік. (Читати)

Стало відомо, коли відкриють запорізький аеропорт

Підрядники, які виконують ремонт на території запорізького аеропорту, встигають закінчити роботи. Однак у ході виконання ремонтних робіт виявилось, що необхідно виконати додаткові процедури, які дозволять підвищити рівень безпеки польотів. Про це повідомили на офіційному сайті Запорізької міської ради. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі