Тисячні статки у деклараціях посадовців,суд над керівником департаменту та кошти на благоустрій площі: підсумки дня

Тисячні статки у деклараціях посадовців,суд над керівником департаменту та кошти на благоустрій площі: підсумки дня

Найголовніше за 24 лютого

Закупівля медтранспорту для сільських місцевостей: чи вдасться запорізькому представництву зекономити на «залізяках»?

Комунальна установа «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради оголосила тендер із закупівлі службового автотранспорту для медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості вартістю 8 мільйонів гривень. Більше тут.

Ряди правоохоронців рідшають: перший заступник прокурора Запорізької області звільнився

Заступник начальника відділу прокуратури Запорізької області Василь Карман подав декларацію до НАЗК про своє  звільнення. Пан Карман мав скандальну репутацію, про це неодноразово повідомляли ЗМІ. Судячи з декларації, перший заступник прокурора Запорізької області і його родина аж ніяк не бідує. За півтора місяця поточного року Карман заробив 208 388 грн. Більше тут.

У Запоріжжі суддя у відставці задекларувала майже 900 тисяч доходу

Суддя Хортицького району у відставці Лілія Нещерета, навіть без роботи відчуває себе досить не погано, адже її щорічний дохід склав 894 тисячі гривень.  Більше тут.

На Запоріжжі начальник атомної компанії винаймає житло в гуртожитку та сотні тисяч декларує

Наші журналісти не оминають рубрику "А що ви там задекларували", адже саме з офіційного звітування посадовців та депутатів, можна дізнатись як живуть та чим насправді дихають можновладці. Так, під пильним оком видання "Факти Запоріжжя" опинилась декларація "перед звільненням" начальника відділу відокремленого підрозділу Запорізької АЕС Олексія Лєбєдєва. Більше тут.

У Запоріжжі обрали запобіжний захід керівнику департаменту, який розкрадав бюджетні кошти

Директору департаменту з управління житлово-комунального господарства Запорізької міськради Сергію Польовому, який підозрюється у розкраданні бюджетних коштів, обрали запобіжний захід. Про це йдеться у постанові суду. Більше тут.

На благоустрій площі Привокзальної біля «Запоріжжя-1» виділять близько 2 мільйонів гривень

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради заявив, про намір часткового впорядкувати Привокзальну площу. Зазначимо, що на утримання площі виділено  900 тисяч гривень, з обсягом надання послуг 4 951 кв.м. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі