Токсичні люди: як у Павлівській громаді борються за суверенітет (Фоторепортаж)

Токсичні люди: як у Павлівській громаді борються за суверенітет (Фоторепортаж)

Всякому імущому дасться йому, а у незаможного забереться від нього й те, що має. Євангеліє від Луки 19:26.

Сьогодні, 9 серпня, на сесії Павлівської сільської ради відбулися «кип’яткові атаки» на мирних людей, внаслідок яких постраждали безневинні громадяни. А причина приховується в автономності Павлівської ОТГ, оскільки у квітучій громаді зосередилася великі площі сільськогосподарських угідь, поклади корисних копалин, саме тут активно продукуються зелені тарифи тощо. Виходить, що незалежне об’єднання гармонійно розподіляє свій потенціал і не потребує опіки райцентру.

В ході засідання депутатський корпус планував розглянути низку питань, серед яких і «Про надання згоди на добровільне приєднання до ОТГ». Зокрема, мова йде про розширення Павлівської сільської об’єднаної громади Вільнянського району територією села Солене. Однак не так сталось, як гадалось..

Сумнозвісній місцевій ініціативній групі «Вольтера», про яку ми вже неодноразово повідомляли у своїх публікаціях, під керівництвом екс-нардепа Кривохатька, яка тероризує практично весь Вільнянський район, стало не до душі подібне возз’єднання.

Про причину повідомимо згодом.

Історія про запеклий бій.

Звісно, псевдоактивісти, як відомо, самі не з’являються на люди, а беруть собі підмогу у вигляді пенсіонерів. Так, кожного разу 15-20 чоловік «завалюються» в сесійні зали по Вільнянському району та «гнуть свою лінію», чхавши на думку громади.

Цього разу члени неконтрольованої громади наважилися вилити окріп на присутніх. Внаслідок інциденту, постраждало дві жінки, їх було шпиталізовано (ошпарення шиї та обличчя та зламані кінцівки рук). Інші присутні відбулися легкими подряпинами.

А героєм дня виявився місцевий дідусь, який і не посоромився напасти на представників поліції.

За словами тутешніх мешканців ініціатива у вищезазначеної групи одна – не допустити приєднання сіл району до Павлівської громади. Відповідно, голову сільради Клименка воліють прибрати, утворивши Вільнянську «общину», яка повністю візьме фінансовий контроль над районом.

А підтвердженням цього слугує і сама присутність на сьогоднішній сесії депутатки Вільнянської райради Тетяни Дончик. Стало цікаво чи має конкретний інтерес?

В свою чергу, місцеві мешканці впевнені, що приєднавшись до Вільнянська, їхні села мало що отримають, а то й зовсім залишаться ні з чим.

"Зміни дуже великі. У закладах освіти при Павлівській ОТГ учні початкових класів забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням, здійснюється підвоз дітей, і не тільки до сільських шкіл, а й до міських також. Повністю замінено шкільні меблі, вікна, двері, дах школи. Виконуються ремонтні роботи пандусу для дітей з особливими освітніми потребами. При Вільнянському відділі освіти – цього дозволити собі не могли. Заклади існували за допомогою батьків та небайдужих спонсорів", - ділиться директор Нововасилівського НВК Олена Барна.

За нашими джерелами інформації, правоохоронними органами був складений протокол. Як розгортатиметься ситуація далі – інформуватимемо згодом.

Однак, на сьогодні відомі прізвища постраждалих: це Світлана Осауленко та Марина Кудильчак (мешканки с. Нововасилівка). Бажаємо їм скорішого виздоровлення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі