Toronto-TV у Запоріжжі: як пройшла зустріч із журналістами-земляками

Toronto-TV у Запоріжжі: як пройшла зустріч із журналістами-земляками

Журналісти жартували про медіаграмотність.

У Запоріжжі відбулася лекція на тему "Як успішно жартувати на українському You-Tube". Її провели журналіст Телебачення Торонто Максим Щербина та сценарист і співведучий Анатолій Остапенко. Зустріч була актуальною, оскільки у минулому лектори працювали на Громадському телебаченні у Запоріжжі.

Максим Щербина та Анатолій Остапенко поділилися досвідом журналістської роботи. За словами журналістів, необхідно робити хоч щось, аби бути поміченим. Лектори наголосили на тому, що новинам передують меми, оскільки розваги останнім часом стають подекуди популярнішими. Як робити ці самі меми хлопці не знають, але точно знають, що котики – це один із найкращих варіантів SMM.

За словами журналістів-земляків, у команді Телебачення Торонто є люди з різними політичними та ідеологічними поглядами, але це не заважає їм творити пізнавальні та смішні речі у тандемі. Медіаграмотність з гумором – це саме те, в чому можна вважати Максима Щербину та Анатолія Остапенка спеціалістами.

Звичайно, не обійшлася зустріч і без локальних питань. Слухачі лекції поцікавилися у журналістів, за кого б вони проголосували на міських виборах – за Буряка чи Ханумака. Анатолій Остапенко зазначив, що у такому випадку він взагалі б не голосував. Натомість Максим Щербина не дав однозначної відповіді, але пояснив: якщо запоріжани хочуть мера-"хазяїна" – то їм варто голосувати за Буряка.

Лектори неабияк розважили аудиторію популярними перлами Toronto-TV, тому публіка залишилась у доброму гуморі. Після зустрічі ми поспілкувались з журналістами та попросили їх побажати щось запоріжанам. Будучи усвідомленими у проблемах міста, Максим Щербина та Анатолій Остапенко побажали Запоріжжю мостів, нормального мера та хорошої екології.

Нашу увагу привернув один зі слухачів лекції, який охоче погодився прокоментувати захід:

- Було весело, згадали цікаві моменти з Toronto-TV, поспілкувалися, попили кави та пофотографувалися. Все, що я хотів від заходу, я отримав. Круто, що була можливість напряму спитати про щось і отримати повну відповідь чи то з гумором, чи серйозно, - відмітив Андрій.

Також своїми враженнями від лекції поділилася слухачка Катерина, яка грає в Лізі сміху та полюбляє гумористичні івенти:

- Це була прикольна річ, адже пізнати «журналістську кухню» зсередини – цікаво. Також вдалося більше пізнати про гумор і поспілкуватися з талановитими людьми. Лекція видалася натхненною та мотиваційною.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі