Тотальне ігнорування: для кого працює голова Запорізької ОДА?

Тотальне ігнорування: для кого працює голова Запорізької ОДА?

Віталій Туринок очолює Запорізьку облдержадміністрацію з початку вересня минулого року. Прийшовши до влади, він наголосив на тому, що працюватиме для людей, будучи "слугою народу". Вже минуло 5 місяців з моменту призначення Віталія Туринка на посаду, а для кого працює очільник ЗОДА - й досі незрозуміло, запевняють мешканці Запоріжжя.

Як зазначає активістка Ірина Лех, пройшло пів року з того часу, як обласна влада востаннє організовувала зустріч із представниками місцевого бізнесу у форматі засідання координаційної ради з питань розвитку підприємства. Більше того, ігнорування "наповнювачів" місцевого бюджету податками відбувається вперше за всю історію області. Раніше голова бізнес союзу Олени Яременко намагалась достукатись до голови, аби провести засідання, втім результатів це не дало. Будь-які звернення ігноруються паном Туринком, запевняє бізнесвумен.

У свою чергу, Віталій Туринок не вшанував присутністю запорізьких підприємців, які звітували про бізнес-рік. При цьому, скарги представників місцевого бізнесу під час зустрічі з Прем'єр-Міністром також залишились поза увагою губернатора.

Складається враження, що очільник ЗОДА не бажає комунікувати ні з підприємцями, ні з волонтерськими організаціями, ні навіть з представниками інших районів. Якщо переглянути офіційну сторінку у Фейсбук та підконтрольний йому сайт, то бачимо рід занять голови. Наприклад, відкриває ковзанку на Фестивальній площі Запоріжжя, або гасає на льоду.

У цей час офіційний сайт ЗОДА майорить дописами про успіхи будівництва ВЕС у регіоні. Здається, це єдине, за що болить серце у голови облдержадміністрації.

Втім, не залишають повз увагою і боротьбу з нелегальними АЗС на території Запорізької області. Зазначимо, що основним порушником чинного законодавства у сфері обігу нафтопродуктів в області є кум Віталія Туринка — Олег Серовський, який володіє мережею заправок ZOG. Про це детальніше читайте тут.

Раніше ми писали про обіцянки, які дав Віталій Туринок за час керування ЗОДА. Наразі всі вони знаходяться у стадії процесу і невідомо, як довго це триватиме.

Якщо вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі