Тотальне ігнорування запорізького губернатора, "переливання" грошей у станції і схеми депутатських фондів: підсумки дня

Тотальне ігнорування запорізького губернатора, 'переливання' грошей у станції і схеми депутатських фондів: підсумки дня

Тотальне ігнорування: для кого працює голова Запорізької ОДА?

Віталій Туринок очолює Запорізьку облдержадміністрацію з початку вересня минулого року. Прийшовши до влади, він наголосив на тому, що працюватиме для людей, будучи "слугою народу". Вже минуло 5 місяців з моменту призначення Віталія Туринка на посаду, а для кого працює очільник ЗОДА - й досі незрозуміло, запевняють мешканці Запоріжжя. (Читати)

"Мені соромно за моє життя": запорізькі безхатченки та пенсіонери отримали допомогу

У Запоріжжі, як і у всій країні, живе чимало людей, які потребують допомоги - моральної та матеріальної. З цією метою представники Благодійного фонду "Карітас Запоріжжя" та локальної команди "Української Волонерської Служби" влаштували волонтерську акцію. (Читати)

Пріоритет – дорогам: як фірми, афілійовані з нардепом Пономарьовим, заробляють кошти з держсубвенції

В кінці 2018 року Бердянськ отримав від Кабінету міністрів додаткову субвенцію у розмірі 13 мільйонів 476 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток. Тоді на сайті міськради завзято повідомлялося, що це стало можливо «завдяки активній роботі народного депутата України Олександра Пономарьова». (Читати)

У Запорізькій станції "переливають" не лише кров, але й гроші

Комунальна установа «Запорізька обласна станція переливання крові» Запорізької обласної ради в один день придбали 5 однакових моноблоків, загальною вартістю 55 275 гривень, за спрощеною системою, без проведення аукціону в одного постачальника, за двома різними закупівлями. (Читати)

У Запоріжжі скасували спектакль з російськими акторами

Компанія-організатор заходу повідомила на своїй сторінці про скасування спектаклю. Співробітники прикордонних служб України не пустили акторів до Запоріжжя. Причина - недостатньо підстав для перебування. (Читати)

Запорізькі депутатські фонди: хто отримує грошову допомогу?

Щороку запорізькі депутати виділяють мійони гривень із фондів як грошову допомогу. Та не факт, що ці кошти будуть напрвалені до людей, які реально потребують допомоги. Стало відомо, як розпорядились своїми фондами обранці Запорізької міської ради у 2019 році. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі