Трагедія у пологовому: медики прокоментували смерть другої дитини

Трагедія у пологовому: медики прокоментували смерть другої дитини

В енергодарському пологовому знову сталася трагедія - загинула ще одна новонароджена дитина. Породілля госпіталізована до лікарні у тяжкому стані. Медики прокоментували інформацію, спростувавши деякі її елементи.

Так, інцидент стався 25 травня у пологовому відділенні міста Енергодара. Спочатку у ЗМІ повідомляли, що 34-річна жінка самостійно прибула до лікарні, аби народжувати. Не маючи проблем зі здоров'ям, вона народила дитину без ознак життя. Саму породіллю під'єднали до апарату штучної вентиляції легень.

Однак, співробітники СМСЧ трохи інакше розповіли про ситуацію. 

За словами медиків, у суботу, 23 травня, в пологове відділення Енергодарської СМСЧ надійшов телефонний дзвінок від швидкої медичної допомоги Кам’янко-Дніпровського району з проханням підготуватися до прийому жінки. Так до пологового відділення СМСЧ о 14:35 суботи поступила 37-річна мешканка міста Запоріжжя, яка в той день перебувала в гостях.

В пологове відділення жінка надійшла з масивною кровотечею на тлі підвищення артеріального тиску. Вже о 14:50 жінка знаходилась на операційному столі. Плід лікарям врятувати не вдалося. Після цього із Запоріжжя санавіацією до СМСЧ прибули анестезіологічна бригада та ургентний акушер-гінеколог із Запоріжжя. До самого приїзду бригади лікарів із обласного центру пацієнтка знаходилась у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії медсанчастини.

Ввечері суботи, 23 травня, жінку транспортували медичним транспортом у супроводі анестезіолога та акушера-гінеколога до Запорізької обласної клінічної лікарні. На сьогодні  стан жінки важкий, але стабільний.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі