Трагедія в енергодарському пологовому: головлікар медзакладу зробив заяву

Трагедія в енергодарському пологовому: головлікар медзакладу зробив заяву

Навколо енергодарського медзакладу утворився справжній скандал - місцевий мешканець звинуватив лікарів у смерті своєї жінки та дитини. Головний лікар пообіцяв розібратися в ситуації, але з розглядом заяви не став поспішати.

Нагадаємо, що два місяці тому мешканка Енергодару потрапила до пологового будинку. Хірургічне втручання лікарів у пологи призвело до смерті дитини, а також до погіршення стану здоров' матері. На цьому погані новини не закінчились - жінку ледве перевели до реанімації, попри байдужість лікарів. Борючись за життя 43 дні, серце породіллі зупинилось. Крім того, зникло і тіло мертвонародженої дитини.

Через майже 3 тижні чоловік померлої вирішив розповісти про ситуацію та домогтися справедливості.

Головний лікар КНП “Спеціалізована медико-санітарна частина” Енергодарської міської ради Андрій Бредихін зробив з цього приводу заяву.

Сьогодні наприкінці ранкової наради з міським головою Павлом Музикою про ситуацію з COVID-19 у лікарні я поінформував мера і про сьогоднішній стан справ щодо трагічної материнської смерті у квітні... Розбір випадку, що мав місце у квітні 2020 року, проведе спеціальна комісія незалежних експертів, створена Департаментом охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації”, - написав керівник медичного закладу.

Комісія почне роботу, але відбудеться це після закінчення карантину. Також головлікар додав, що за попередні 16 років в Енергодарі не було випадків материнської смерті. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі