"Треба більше грошей": запорізькі депутати хочуть збільшити свій фонд у 1,5 раза

'Треба більше грошей': запорізькі депутати хочуть збільшити свій фонд у 1,5 раза

Депутати Запорізької обласної ради хочуть збільшити депутатський фонд у 1,5 раза. Таку пропозицію вони винесли на засіданні робочої групи з питання збільшення фінансування «Програми сприяння виконання депутатських повноважень депутатами Запорізької облради». Про це повідомляє 061.

На сьогодні кожен з 84 депутатів обласної ради має депутатським фондом. Його сума становить 84 мільйони гривень, по мільйону на кожного. З цих коштів 300 тисяч гривень депутат може використовувати на адресну матеріальну допомогу на лікування, а також виплати людям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі потребують лікування або поліпшення соціально-побутових умов громадян, та 700 тисяч гривень народні обранці направляють на розвиток інфраструктури та соціально-економічні проєкти в районах області.

Депутати скаржаться, що грошей не вистачає фонду зовсім не відповідає потребам і запитам від містян на надання матеріальної допомоги. У департаменті соціального захисту повідомили, що за 10 місяців допомогу отримали 12 тисяч жителів області. Але 30% так званих «депутатських грошей», які насправді є грошима платників податків, ще не використали в повному обсязі.

Місцеві обранці готують звернення з пропозицією збільшити депутатський фонд на пів мільйона гривень. Зокрема, пропонується встановити матеріальну допомогу з 300 до 500 тисяч гривень на одного депутата. Водночас на соціально-економічні проєкти фінансування хочуть збільшити з 700 тисяч гривень до 1 мільйона гривень.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі