Ексгубернатор Запорізької області підтягує своїх заступників до лав "Укравтодору"?

Ексгубернатор Запорізької області підтягує своїх заступників до лав 'Укравтодору'?

Звільнений заступник голови ЗОДА Володимир Тарасенко та директор Департаменту капітального будівництва ОДА Віктор Ярош йдуть слідом за екскерівником Туринком в "Укравтодор".

Про це стало відомо з власних джерел.

Після виходу відеозвіту нового очільника Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Боговіна, де він прокоментував зміни у керівному складі команди, з’явилась інформація, що чиновники не дуже й засмутились, а навпаки радіють, що пішли на так зване «підвищення» й будуть працювати в «Укравтодорі» разом із Віталієм Туринком.

Нагадаємо, що відразу після призначення, перші кроки голови області виявились не зовсім зрозумілими. Перше, що порушив Туринок, обіцянку Зеленського щодо викорінення кумівства, назначивши своїм заступником в ЗОДА  кума – Володимира Тарасенко.

У розпорядженні видання «Факти Запоріжжя» опинився фрагмент аудіозапису наради, яку проводив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко з працівниками Департаменту капітального будівництва 18 жовтня 2019 року, де його поведінка як начальника досить неприпустима.

Серед іншого чимала зарплатня та корупційні схеми стали невід’ємними інструментами у роботі старої команди.

Щодо іншої персоналії то, 14 листопада у Запорізькій обласній державній адміністрації відбувся конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту капітального будівництва. За результатами визначеними конкурсною комісією загального рейтингу кандидатів та за результатами співбесіди із суб’єктом призначення переможцем конкурсу очікувано став Віктор Ярош.

Однак подібне кадрове рішення керівництва Запорізької ОДА було неоднозначним, адже за даними єдиного державного реєстру судових рішень Віктор Ярош у 2014 році вироком Заводського районного суду міста Запоріжжя визнаний винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів свідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів) і йому призначено покарання у вигляді штрафу в сумі 4250 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій строком на один рік.

Нещодавно Департамент стратегічних розслідувань м. Києва спільно з місцевим департаментом проводив обшуки в кабінетах Управління капбудівництва Запорізької ОДА в рамках розслідування справи про привласнення бюджетних коштів.

Тож з таким «вагомим» досвідом у державних справах стає дещо боязно за долю Укравтодору. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі