У Енергодарі відремонтують вулицю майже за 30 мільйонів гривень

У Енергодарі відремонтують вулицю майже за 30 мільйонів гривень

Управління комунальної власності Енергодарської міської ради Запорізької області оголосило тендер на капітальний ремонт вулиці Лісової, на яку планують виділити 29,5 млн грн. Про це стало відомо в електронній системі «Прозоро».

Згідно з вимогами виконання робіт, замовник планує зробити капітальний ремонт по зміні дорожнього одягу, наявних люків на важкі полімер піщані, бетонного бортового каменю. Також передбачається відновлення тротуару з влаштуванням бетонних поребриків та приладдя для мало мобільних груп населення. У суму тендеру також увійшов доброустрій території зелених розділових смуг вздовж вулиці та окремих ділянок тротуару, влаштування дорожньої розмітки, перекладання кабелів..

Серед претендентів, які виразили бажання позмагатися за ласий шматочок виступили ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ», які запропонували - 29 111 812 гривень та ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ" - 29 350 137 гривень. Переможцем у перегонах став підрядник, який запропонував найменшу суму «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Турецька компанія вже знайомий гість в Енергодарі, адже виконує у місті підряд із будівництва дорожнього покриття. Тому можновладці міста енергетиків, вирішили «вбити»  одним пострілом двох зайців, дорогу добудуть і на Лісову поїдуть.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі