У Кабміні розповіли, чи зможуть сезонні працівники поїхати на заробітки під час карантину

У Кабміні розповіли, чи зможуть сезонні працівники поїхати на заробітки під час карантину

В уряді окремо розповіли, чи випускатимуть сезонних працівників на заробітки. Зокрема, уповноважені органи розглядатимуть кожен запит на "робочий" виїзд за кордон.

Про це повідомили у пресслужбі Кабміну.

Як зазначили у Міністерстві закордонних справ, попри закриті кордони є країни, які нині потребують і готові прийняти українських заробітчан на сезонні роботи.

«Дійсно, звернення є. Але уряд України керується, насамперед, міркуванням безпеки і здоров’я наших громадян. В умовах поширення пандемії будь-яка подорож – це зараження на небезпеку захворювання, особливо, коли ця подорож здійснюється літаком», — повідомляє керівник МЗС Дмитро Кулеба.

Також він наголошує увагу на тому, що рішення ухвалюватимуть «точково», виходячи з поточної епідемічної ситуації в тій чи іншій країні та при дотриманні певних умов. Так, роботодавець має забезпечити належні умови проживання, зазначають в уряді.

Крім того, у Кабміні нагадали, що починаючи з березня через пандемію коронавірусу в Україну повернулося близько 2 млн заробітчан. Через це в Європі наразі гостро не вистачає сезонних працівників.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі