У Мелітополі готові до зустрічі коронавіруса?

У Мелітополі готові до зустрічі коронавіруса?

Стаціонари завантажені на 100%, грошей на захисні засоби немає, лікувати будуть сімейні лікарі "на дому".

Вчора, 4 березня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Ігоря Судакова, повідомляє РІА Мелітополь.

Підіб'ємо підсумки засідання:
На сьогодні Мелітопольський інфекційний стаціонар на 100% завантажений, жителями з високою температурою, також повністю завантажено пульмонологічне відділення вірусними та бактеріальними хворими, дітей в ГРВІ госпіталізуємо в дитячу лікарню. У Мелітопольському інфекційному стаціонарі повинні бути ізоляційні халати, костюми біозахисту, рукавички з довгими рукавами, рукавички звичайні, бахіли, респіратори тощо За підрахунками, на ці цілі необхідно мінімум 700 тис. грн і це тільки для інфекційного стаціонару. Міськрадою прийнято міські програми, є запас фінансових ресурсів в розмірі 300 тис. грн.

Пацієнти, у яких є підозра на коронавірус і легка стадія, що не будуть госпіталізуватися, а перебувати вдома, де їм організовують стаціонар. Спостереження за такими пацієнтами встановлює сімейний лікар і бригада, яку ми можемо створити, якщо у нас будуть масові випадки. До складу такої бригади повинен буде увійти сімейний лікар і епідеміолог.

З огляду на, що Мелітополь один з найбільш розвинених міст Запорізької області, картина виходить з блідими фарбами.

Виникає питання: де місцева влада і тутешні депутати-мільйонери?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі