У Мелітополі на коронавірус захворіла депутатка: поради інфікованої

У Мелітополі на коронавірус захворіла депутатка: поради інфікованої

Однією з нових жертв коронавірусу у Запорізькій області стала депутатка Мелітопольської міської ради Ірина Славова. Політикиня прокоментувала свою хворобу та дала деякі поради.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі.

Наразі Ірина Славова перебуває на самоізоляції. У її чоловіка та доньки тест ПЦР не виявив захворювання.

"Головне - не боятися та не панікувати. Вірус дуже схожий на ГРВІ, просто він ще не досліджений вповні. Кожен пацієнт має свої симптоми. Наприклад, у мене дище один день була температура 38, один день - кашель, боліли очі та був відстудній нюх. Один із днів хвороби болів шлунок. Коли усі симптоми зникли, прийшли результати тестів, які виявлись позитивними. У мене розпочався панічний страх та атака до задишки. Тепер я розумію, чому людин вмирають. Коли у них підтверджують коронавірус, вони думають, що їх ніхто не вилікує. Однак треба слухати свій організм. Коли я заспокоїлась, задишка минула", - повідомляє депутатка.

Ірина Михайлівна радить менше читати панічні статті у мережі та зберігати спокій, адже паніка - це зайве навантаження на організм.

Варто зазначити, що у громадських місцях обраниця з'являлась лише у масці та рукавичках, але це не завадило їй інфікуватися.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі