У мережу "злили" розмови нібито голови ДБР з ОП та ГПУ

У мережу 'злили' розмови нібито голови ДБР з ОП та ГПУ

На Telegram-каналі "Трубу прорвало" з'явилися записи з розмовами нібито голови Державного бюро розслідувань Романа Труби з представниками ОП та ГПУ. "Злиті" записи демонструють процес вирішення справ у правоохоронних органах, а також вирішення питань щодо неякісних спальників у ЗСУ та відсторонення слідчих, що потрапили до сфери інтересів Коломойського.

Як повідомляють у виданні "Inforesist", автори сторінки, де розповсюджено записи, отримали їх з "надійних джерел". Справжність інформації підтвердив також журналіст Юрій Бутусов. Він наголосив на тому, що записи свідчать про призупинення обшуків Дніпровської міськради, "ПриватБанку" та НБУ на час візиту МВФ; управління справ Порошенка Офісом Президента; передачу проєкту підозр Уляні Супру Романом Трубою.

Також зазначається, що голова ДБР працюватиме до 31 грудня лише за умови відкриття справ стосовно деяких державних структур та підрозділів. Однак, за словами Юрія Бутусова, ці записи не мають юридичного значення, адже, скоріше за все, вони зроблені незаконно.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі