У МОЗ спростували заяву запорізьких медиків: лікарі отримають надбавку до зарплатні

У МОЗ спростували заяву запорізьких медиків: лікарі отримають надбавку до зарплатні

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що медичним працівникам втрисі збільшать оклад. До того ж, фельдшери та водії швидкої, так само, як і лікарі, отримають відповідні надбавки. 

За словами Міністра, у списку спеціальностей є зокрема і всі посади «екстренки» – в пункті про лікарів інших спеціальностей, що зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Однак сьогодні Міністру надійшло чимало повідомлень, нібито ані фельдшерів, ані водіїв швидкої там немає, бо ж не прописано окремо. Степанов повідомляє, що ця інформація не відповідає дійсності, назвавши ситуацію непопрозумінням.

"Весь цей перелік є, але щоб уникнути непорозумінь, до наказу внесуть коригування та пропишуть це окремо. Інформація з‘явиться протягом дня на сайті МОЗ. Там будуть перераховані абсолютно всі категорії, окремо", - уточнив Міністр, зазначивши, що захист лікарів є пріоітетним для держави.

Нагадаємо, що сьогодні працівники екстреної швидкої медичної допомоги у Запоріжжі звернулися до Володимира Зеленського з обуренням щодо наказу новоспеченого міністра охорони здоров’я Максима Степанова, де працівники швидкої виключені зі списку підвищення заробітної плати.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі