У Національному парку «Великий луг» розпочали боротьбу з браконьєрами

У Національному парку «Великий луг» розпочали боротьбу з браконьєрами

На території Запорізької області між містами Василівкою та Дніпрорудним розкинувся Національний природний парк «Великий луг», який став домівкою для сотень видів живих істот, частина яких занесені до Червоної книги. Також парк охоплює і води Каховського водосховища, який багатий на рибу різного виду.  Промисловий вилов риби на цій ділянці водосховища заборонений.

Втім, сьогодні працівниками державної служби охорони природно-заповідного фонду Національного природного парку «Великий Луг» проведені рейдові заходи, спрямовані на виявлення порушень щодо здійснення незаконного вилову живих водних ресурсів в межах НПП «Великий Луг». Під час рейду було виявлено та вилучено два кілометри рибальських сіток.  В деяких сітках риба знаходилась вже у стані розпаду. Частину рибних ресурсів водосховища вбито горе-рибалками.Це означає, що браконьєри не тільки нехтують вимогами закону з метою незаконної наживи, просто, без будь-якої потреби знищують живі водні ресурси.

У зв'язку з цим представники НПП «Великий Луг» попереджають всіх, хто має на меті вести незаконний промисел на території парку, що подібні рейди проводяться систематично,  винні особи будуть притягнуті до відповідальності, згідно з чинним законодавством України, а засоби лову будуть вилучені та знищені.

Безвідповідальне та варварське відношення до біоресурсів призводить до їх кількісного та якісного зменшення. Як наслідок, за кілька десятків років, риба може стати рідкісним делікатесом, недоступним для більшості людей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі