У передчутті сесії: депутати Запорізької облради розглянуть зміни в бюджеті

У передчутті сесії: депутати Запорізької облради розглянуть зміни в бюджеті

27 лютого у стінах Запорізької облради відбудеться чергова сесія, на якій обговорять низку важливих питань. За які зміни в бюджеті області  голосуватимуть депутати, детально розібрались члени постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва.

Бюджетні питання розглянули Катерина Луценко і Віталій Лупинос.

За даними пресслужби обласної ради, "бюджетних" змін було здійснено на загальну суму 76,5 млн грн.. З них близько 54 млн грн. – це вільні залишки і 32 млн грн. – перерозподіл всередині існуючого бюджету.

За словами заступниці директора Департаменту фінансів ЗОДА Лариси Гавяз, до перерозподілу пропонуються 8,4 млн грн., які комунальним закладам освіти і охорони здоров’я вдалось зекономити під час теплої зими. Адже витрати на опалення були значно меншими, ніж планувалось.

З обласного бюджету будуть виділені кошти на погашення частини кредиторської заборгованості закладам охорони здоров’я, які з 1 квітня цього року в рамках медичної реформи фактично переходять під Національну службу здоров’я України. 

Зокрема, 12 млн грн. буде скеровано на утримання спортивної інфраструктури, зокрема, новостворених дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Зазначається, що Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ЗОДА отримає додаткових 5,5 млн грн на придбання житла пільговим категоріям, на закупівлю частотних перетворювачів та на виробництво проєктно-кошторисної документації будівництва Північного групового водоводу до села Лекашеве.

Планують виділити 370 тис грн. на утримання пересувної екологічної лабораторії, 1 млн грн. – на створення та догляд за мінералізованими смугами, що захищатимуть поля від пожеж.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі