У скандальному пологовому Енергодара знову померла дитина

У скандальному пологовому Енергодара знову померла дитина

Не встигли у пологовому будинку в Енергодарі з'ясувати причини смерті матері й дитини, як у медзакладі загинув ще один новонароджений малюк.

Інцидент стався минулими вихідними. Так, 34-річна породілля самостійно дісталася акушерського відділення, аби народити дитину. Самопочуття у жінки було задовільним, але під час пологів все змінилося. Внаслідок пологів вона втратила не лише три літри крові, але й новонародженого малюка. 

Як повідомляють в енергодарському медіа-центрі, зараз жінка знаходиться у тяжкому стані в запорізькій лікарні. Її підключили до апарату штучної вентиляції легень. 

Раніше ми писали про те, що два місяці тому мешканка Енергодару потрапила до пологового будинку. Хірургічне втручання лікарів у пологи призвело до смерті дитини, а також до погіршення стану здоров' матері. На цьому погані новини не закінчились - жінку ледве перевели до реанімації, попри байдужість лікарів. Борючись за життя 43 дні, серце породіллі зупинилось. Крім того, зникло і тіло мертвонародженої дитини. Хоча, як повідомив чоловік, після смерті малюка він особисто домовився з завідувачем акушерського відділення Валерієм Курченком, аби тіло новонародженого перебувало у міському морзі хоча б на час, поки стан Олени покращиться.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі