У стінах Запорізької облдержадміністрації загальмували діджиталізацію?

У стінах Запорізької облдержадміністрації загальмували діджиталізацію?

Гальмівні процеси у стінах Запорізької облдержадміністрації продовжуються. Хоча щиро сподівались, що голова ОДА покладе цьому край. Та не так сталось, як гадалось…

В продовження публікації «Епоха діджиталізації: Віталій Туринок вніс хаос у документообіг Запорізької ОДА?» повідомляємо, що з 1 жовтня всі держструктури повинні були перейти на електронний документообіг. Однак, на певному етапі «щось пішло не так».

З поінформованих джерел виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо, що колапс з документообігом у Запорізькій обласний державній адміністрації продовжується, наразі на офіційному сайті держструктури останній розпорядчий документ, підписаний Віталієм Туринком, датований 3 жовтня.

 

Очевидно, що Віталій Вікторович підписує лише ті документи, які сприяють вирішенню інтересів керівництва «Запоріжсталі», або власника торгової марки ZOG Олега Серовського та інші документи, котрі можуть принести фінансову вигоду.

Уся поточна (не комерційна) кореспонденція накопичується у канцелярії, або приймальні очільника ЗОДА, вже понад тиждень у кипах зберігаються документи, які потребують негайного розгляду, прийняття рішення та відправлення.

Враховуючи, що у компетенцію голови обласної державної адміністрації підпадають тільки важливі питання, від вирішення яких залежить становище мешканців цілої області - подібний стан речей викликає у нас повне непорозуміння.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі