У тендері на будівництво запорізьких мостів бере участь лише одна українська компанія

У тендері на будівництво запорізьких мостів бере участь лише одна українська компанія

Ще з листопада минулого року на сайті електронних закупівель розташувався тендер на будівництво запорізьких мостів, проте ще більший термін мають обіцянки багатьох українських посадовців на завершення будівельних робіт. На цей раз тендер перекваліфіковано, і завершено подання тендерних пропозицій.

Нагадаємо, що у першочерговому варіанті проведення тендеру було заплановано на 31 грудня 2019 року. Проте, не так сталось, як гадалось - його перенесли на 5 лютого, після чого взагалі призупинили. "Замороження" тендеру пов'язано з наявністю скарг від фірми "Еко-буд-трейд". Розглянувши та вирішивши всі скарги, замовник перекваліфікував тендер, оновивши дату проведення аукціону - 24 лютого.

За будівництво скандальних мостових переправ у Запоріжжі змагатимуться три турецькі, дві китайські та лише одна українська компанії. Важко прогнозувати результати проведення торгів і швидкість будівництва іноземними компаніями. Однак ми сподіваємось, що "символ корупції" колись перетвориться на "символ довгоочікуваної перемоги".

Вже завтра ми розповімо вам більше.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі