Чи дійдуть кошти на будівництво анонсованих доріг у Запорізькій області?

Чи дійдуть кошти на будівництво анонсованих доріг у Запорізькій області?

Представники Запорізького «Укравтодору» анонсували будівництво доріг у 2020 році

Очільник «Укравтодору» у Запорізькій області Андрій Івко анонсував план ремонту доріг Н-30 Василівка - Бердянськ та трасу М-14 Одеса – Новоазовськ. Повідомляє «Індустріалка».

Днями Андрій Івко доповідав в «Укравтодорі», про підсумки будівельного сезону-2019.Підсумовуючи очільник розповів про закінчення ремонту автодороги Н-08 на ділянці від Запоріжжя до кордону з Донецькою областю, яку спочатку планували будувати три роки, а після приїзду Володимира Зеленського у Запоріжжя, термін скоротився до 3 місяців, гроші швиденько знайшли та все ж таки встигли. 

Тому у 2020 році плани не менш «Наполеонівські»: на ремонт дороги Н-30- Василівка – Бердянськ виділять з бюджету 200 млн гривень, на М-14 (Мелітополь – Одеса) близько 100 млн, на ремонт двох мостових переходів — по 50 млн, на експлуатаційне утримання доріг - 286 млн гривень.

Як писала наша редакція, про  масштаби корупції в Службі доріг Запорізької області, чи дійдуть ці кошти до пункту призначення не відомо.

194 кілометри траси Мелітополь – Одеса, планують ремонтувати за кошти європейських фінансових ресурсів.

Дорогу Василівка – Бердянськ відремонтували на 13 кілометрів, тому ремонт продовжиться і надалі.

За слова Івко, головна задача обласного «Укравтодору» у 2020 запроєктувати ремонт окремих ділянок доріг, а 2021 - повністю побудувати.

Як кажуть у народі «обіцяного три роки чекають», ось ми й подивимось, чи буду все так райдужно як нам про це «анонсували».

Зазначимо, Андрій Івко за короткий термін перебування на посаді встиг стати фігурантом багатьох корупційних скандалів і фронт фігурою з десятка журналістських розслідувань. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі