У вагоні потягу «Київ-Бердянськ» на пасажирку впала полиця з пасажиром (оновлено)

У вагоні потягу «Київ-Бердянськ» на пасажирку впала полиця з пасажиром (оновлено)

Інцидент стався у потязі «Укрзалізниці» сполученням «Київ-Бердянськ», на мешканку Полог впала верхня полиця, від удару вона отримали травми хребта. Повідомляє Районка.

Події розгортались 13 лютого, саме тоді 60-річна потерпіла поверталися додому зі столиці. За її слова після від’їзду потягу, через 20 хвилин, на неї падає полиця разом із пасажиром. Загальна вага 80 кілограмів.

Сильний удар прийшовся по спині жінки, вона отримали перелом грудного хребта, протрузії та гематоми.

Наразі жінка повністю нерухома. Лікарі заборонили їй сидіти та ходити. Потерпілу чекає довгий шлях реабілітації та дорога операція у Дніпрі, однак коштів на це, у неї немає.

Працівники потягу ухилятися від події не стали, на місці склали протокол, з яким жінка може звернутися до суду, адже за її словами надзвичайна подія сталася через занедбані вагони потягу.

На офіційному сайті Укрзалізниці з’явився коментар щодо інциденту. Так компанія запевняє, що за ними провини немає, адже усі полиці вагона поїзда були у справному стані. Перед посадкою пасажирів провідники розклали й закріпили полиці, зокрема спеціальними ременями для додаткової фіксації.

«Місця, на яких стався інцидент, було відразу обстежено. Жодних пошкоджень полиці та кронштейнів, на яких вона тримається, не виявлено. За фактом інциденту складено відповідний акт і проведено фотофіксацію всіх елементів» - зазначається у повідомлені.

За їх словами, травму жінка отримала внаслідок неналежного закріплення полиці пасажира зверху.

Також повідомляється, що пасажирці була запропонована допомога на найближчій станції ім. Тараса Шевченка, однак вона від неї відмовилась.

За фактом інциденту проводиться службове розслідування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі