У вихованця дитячого психоневрологічного інтернату Запоріжжя виявили коронавірус

У вихованця дитячого психоневрологічного інтернату Запоріжжя виявили коронавірус

У дитячому психоневрологічному інтернаті Запоріжжя, у 6-річного хлопчика виявили коронавірус. Про це під час спеціального брифінгу повідомив директор Запорізького лабораторного центру МОЗ, головний санітарний лікар області Роман Терехов. Повідомляють ЗМІ. 

За його словами, контактними особами також є вихованці інтернату та його працівники. Наразі вони знаходяться під обстеженням.

«Усього у ньому перебуває 126 осіб. Найближчий контакт, завдяки якому могло бути поширення, – це 116 людей. Всіх вчора обстежили. Наразі всі матеріали в роботі. З цих 116 людей 59 – це контактні діти і 57 – це працівники даного інтернату», — зазначив санлікар.

Відомом, що результати частини тестів вже відомі, вони показали негативний результат. Серед іншого припускають, що хлопчик міг заразитися від рідних, які його напередодні відвідували.

«Безумовно буде обстежений весь персонал. Чудес не буває. Дитина, перебуває в умовах замкненого простору, не могла з повітря взяти інфекційний початок, тому десь він його взяв», — додав Терехов.

Нагадаємо, у 7-річної дитини із «Запорізького дитячого будинку - інтернат» Запорізької обласної ради виявлено коронавірус.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі