У Запоріжжі 25 травня відкриють дитячі садки

У Запоріжжі 25 травня відкриють дитячі садки

Кабінет міністрів України дозволить відновлювати роботу дошкільних закладів, які потрапляють у 2 етап виходу з карантину, з 25 травня. Тож якщо ситуація у Запоріжжі та області залишиться стабільна  та не буде різкого стрибка кількості хворих, із дитсадочків знімуть карантин. Про це йдеться у «Проекті тимчасових рекомендацій», підписаний Головним санітарним лікарем України Віктором Ляшко.

Сам пан Ляшко повідомляє:

«Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту, для того щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися за певних умов… Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садочків та МОН», — сказав головний санітарний лікар.

Тож у документі серед рекомендацій йдеться, що при вході в дитячий сад, а також кожні чотири години дошколятам повинні вимірювати температуру безконтактним термометром. Батьки всередину садка не допускаються, як і співробітники з температурою вище 37,2 градуса. На вході у заклад повинне бути обладнане місце з дезінфікуючими засобами.

На період карантину забороняється дітям та співробітника, використовувати тканині рушники, м’які іграшки, килимів з довгим ворсом та проведення масових заходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі