У Запоріжжі 9 шкіл закрили на карантин

У Запоріжжі 9 шкіл закрили на карантин

У Запоріжжі підвищується захворюваність на сезонні застуди через це, адміністрація навчальних закладів відправляє дітей на карантин. Повідомляє «Укрінформ».

Як зазначає заступниця директора департаменту освіти і науки Запорізької міськради Наталія Вітковська, на сьогодні карантин оголошено у 9 навчальних закладах:

Вознесенівському районі - школа №20, 58, Дніпровському - №73, 61, Заводському - навчально-виховний комплекс “Барвінок”, №67 і 54, а також в Олександрівському районі - №98 і 1.

Навчальний процес призупинено з понеділка по п'ятницю, 31 січня.

Нагадаємо, 8 січня, у Запоріжжі відбувся брифінг з питань епідеміологічної ситуації в Запорізької області, де представники МОЗ повідомили про збільшення випадків захворювання на сезоні застуди.

Так, на брифінгу повідомили про розповсюдження важкого вірусу грипу, який погано піддається лікуванню та має ускладнення, однак його закликають не порівнювати з китайським вірусом, а одразу, при перших симптомах, звернутись до лікаря.

Через ускладнення грипу у Запоріжжі померла жінка,як зазначає МОЗ, це другий летальний відпадок від грипу в поточному році у Запорізькій області.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі