У Запоріжжі через банкрутсво закривається мережа супермаркетів Ахметова

У Запоріжжі через банкрутсво закривається мережа супермаркетів Ахметова

Через банкрутство, мережа супермаркетів «Брусничка», яка належать відомому українському олігарху Рінату Ахметову закривається.

Про це повідомив генеральний директор «Український ритейл» Євген Хворостяков.

Брусничка — це друга українська мережа після "Амстора" Вадима Новинського, яка закривається після початку війни на Донбасі. Загалом мережа втратила 53 магазини.

 «У мережі були дуже хороші магазини та власні приміщення на територіях, які зараз не підконтрольні Україні», — визнає директор GT Partners Ukraine Ігор Гугля.

У середині жовтня Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства компанії "Український ритейл" за заявою її генерального директора. Загальна кредиторська заборгованість компанії становить 1,098 млрд грн, повідомляється в ухвалі суду. Банкам компанія винна близько 186 млн грн, співробітникам — 6,5 млн грн. Але найбільша заборгованість, в розмірі 652 млн грн у ритейлера перед постачальниками.

Після початку воєнних дій, центром розвитку мереж став Дніпро, але через велику конкуренцію, с такою  мережею супермаркетів як «АТБ». Побудувати бізнес не вийшло.

Мережа «Брусничка» складається зі 101 магазина в Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Полтавській областях.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі