У Запоріжжі дебатували про академічну доброчесність

У Запоріжжі дебатували про академічну доброчесність

У суботу, 7 грудня у Запоріжжі пройшов дебатний турнір на тему академічної доброчесності серед запорізьких студентів.  Організаторами стали представники Запорізького відділення федерації дебатів України. 

Перед початком турніру для молоді провели бліц-тренінг. Координаторка всеукраїнського проєкту SAIUP "Сприяння академічної доброчесності" Анастасія Долгополова розповіла які аспекти входять до цього поняття і чому це важливо не тільки для української освіти, але й для майбутнього нашої країни. 

Загалом учасники дебатували три тури, у кожному з яких порушувась певна проблема, наприклад, плагіат у науковій діяльності. Наприкінці організатори разом із дебатерами проаналізували їх виступи та аргументацію, а також наголосили на тому, що академічна доброчесність справді важлива складова освітнього процесу в Україні.

Наша кореспондентка взяла коментар у голови Запорізького відділення федерації дебатів України Дмитра Трюхана:

«Серед учасників були як досвідчені дебатери, так і зовсім новачки у дебатах. Проте залученими і у відбіркові ігри,  і під час фіналу - стали абсолютно усі учасники, незалежно від досвіду. Дебатери активно обговорювали теми під час підготовки, а одразу після завершення своїх виступів, в очікуванні вердикту суддів, починали доводити правоту і правдивість своєї версії у коридорі іншим учасникам. Навіть перерви на каву-брейк не обходилися без добрих дискусій як можна було б краще зіграти і виступити, і що ще можна було сказати. Академічна доброчесність - тема непроста. Однак учасники, навіть ті, хто про неї раніше тільки чув - швидко включилися та склали конкуренцію досвідченим дебатерам».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі