У Запоріжжі до Нового року почали облаштовувати ковзанку

У Запоріжжі до Нового року почали облаштовувати ковзанку

У Запоріжжі на площі Фестивальній вже почали облаштовувати ковзанку, вже привезли перші будівельні матеріали. Повідомив на своїй сторінці в Фейсбук директор департаменту культури Запорізької ОДА Владислав Мороко.

Початок закладений, вчора на площу завезли перші будівельні матеріали: пісок та бордюри для облаштування майбутньої ковзанки.

«І хоча до Нового Року, ще є час, ми вже почали активно готувати до нього площу Фестивальну. Вже маємо там сцену, та спільно з партнерами починаємо творення майбутньої ковзанки! Вже з'явилися перші матеріали для її облаштування! До Нового Року залишилося 29 днів» - зазначив у пості Владислав Мороко

Відомо, що сама ковзанка буде 46 метрів завдовжки та 26 метрів шириною

Нагадаємо, ковзанка працюватиме впродовж усієї зими. Також, у цьому році, на площі встановлять штучну сосну висотою у 25 метрів. Вогні на ній повинні запалити на День Святого Миколая 19 грудня.

«Традиційно у нас на площі стояла сцена, на якій виступали різні творчі колективи. В цьому році ми б хотіли перетворити площі Фестивальній в справжню зону відпочинку і встановити там каток, який би працював всю зиму », - розповів Мороко.

Крім цього, буде встановлена ​​звична сцена, святкові інсталяції та дитячі атракціони. Монтаж ковзанки почнеться вже наступного тижня, цей процес триватиме близько двох тижнів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі