У Запоріжжі дослідили «сумнівні» випадки на захворювання коронавірусом

Впродовж двох днів «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» надав консультативно- методичну допомогу в 12 «сумнівних» випадках захворювання на віруси.
Так серед 12 випадків було підтверджено 4 випадки захворювання на грип типу А, субтипу пандемічного H1N1, в 1 особи – вірус грипу В. Питання про обстеження інших осіб на грип знаходиться в стадії вирішення.
Серед хворих, які звернулися до лікарень були: 7 осіб із Запоріжжя, 2 з Оріхова, по 1 з Бердянська та Мелітополя.
У Запорізькому регіоні корона вірусу не виявлено, не піддавайтесь паніці та перевіряйте інформацію з офіційних джерел.
Наразі в Україні зафіксовано 5 випадків захворювання на коронавірус: 3 випадки у Чернівецькій області та 1 у Житомирській.
У світі зареєстровано 169 387 випадків захворювання COVID-19, з них 77 257 осіб одужали. Померло 6513 осіб.
Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у Телеграмі, Фейсбуці та на Ютуб-каналі.
Коментарі