У Запоріжжі фірма отримала ще 6 мільйонів на фактично завершену реконструкцію скверу Піонерів

У Запоріжжі фірма отримала ще 6 мільйонів на фактично завершену реконструкцію скверу Піонерів

Райадміністрація Запорізької міськради по Олександрівському району має намір замовити у ТОВ “Статусбудінжиніринг” додаткові роботи з реконструкції елементів благоустрою скверу Піонерів за 5,7 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Відповідний тендер провели на безконкурсній основі, з огляду на те, що у замовника виникла необхідність у виконанні додаткових будівельних робіт. Договір на додаткові роботи уклали з ТОВ “Статусбудінжиніринг”, оскільки фірма виграла основний підряд на 16,4 млн грн.

При цьому, на одному з телеканалів ще в середині травня повідомляли про швидше завершення робіт з коментарем керівника райадміністрації Валерія Мостового, який підтвердив бюджет у близько 17 мільйонів. У кінці червня на порталі міської ради зазначали про завершення реконструкції в липні.

Варто зазначити, що після завершення основного тендеру на 16,4 млн грн Держаудитслужба перевірила цю закупівлю, за якою знайшла низку недоліків в поданих “Статусбудінжиніринг” документах і, відтак, фірму мали дискваліфікувати на тендері, чого не зробили.

Фірма-переможець належить Марії Головач та Вікторії Дідух, директор підприємства - Роман Головач. Раніше він був головбухом Зазінвестбуду”, яке виконувало будівельні роботи у Запоріжжі. Натомість, Марія Головач балотувалася до Запорізької міськради від "БПП".

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі