У Запоріжжі фонтани на бульварі Шевченка відремонтують за 12 мільйонів гривень

У Запоріжжі фонтани на бульварі Шевченка відремонтують за 12 мільйонів гривень

У Запоріжжі комунальне підприємство «Титан» планує зробити капітальний ремонт на бульварі Шевченко за 12,45  мільйона гривень. Інформація висвітлена в електронній системі «Прозоро».

Згідно з документацією тендера, підрядники повинні демонтувати фонтан "Серця" і колодязь, облаштувати нові чаші цього фонтану та провести обробку чаш, капітально відремонтувати фонтан "Годинник", фонтан "Подвійний" і змонтувати під них трубопроводи, також змонтувати систему пожежної сигналізації, систему охоронної сигналізації, обладнання у технічному приміщенні, провести роботи з зовнішніми мережами водопостачання та каналізації, розібрати і відновити тротуар, провести озеленення. На увесь перелік робіт «Титан» запропонував суму у 12 487 190 мільйоні гривень.

Тендер проходить за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки до цього КП «Титан» двічі скасовувало торги через відсутність учасників.

Намір укласти згоду з замовником висловило товариство з обмеженою відповідальністю «Євробудкомплект»,​ які запропонували суму ремонту у 12 448 03 мільйонів гривень.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі