У Запоріжжі громадські активісти безкоштовно обміняють пакет на торбу

У Запоріжжі громадські активісти безкоштовно обміняють пакет на торбу

8 серпня 2020 року, з 10:00 до 13:00 поблизу ТРК «City Mall» відбудеться екологічна акція #ТорбаТурбота від громадської організації «Справжні дії».

З кожним роком екологічні проблеми світу набирають актуальності у буденності кожної людини, про що точно знають мешканці нашого міста. 

Екосумки - це не просто стильний аксесуар, але і можливість внести свій, далеко не маленький внесок в захист навколишнього середовища. 

"Давайте разом подивимося, скільки кожен з нас може зробити для екології, не змінюючи кардинально своє життя". Щороку мільйони пластикових пакетів надходять у продаж.  У них упаковують продукти, їх пропонують у супермаркетах і магазинах, вони використовуються при транспортуванні і перенесенні товарів.  Не потрібно ніяких обчислень, щоб зрозуміти один факт: поліетилен обмотує нашу планету задушливою плівкою, позбутися від якої можемо тільки ми самі", - зазначають представники ГО "Справжні дії".

Аби не прирікати Землю на тисячолітню боротьбу із забрудненнями, громадська організація «Справжні дії» другий рік поспіль, разом із містянами, хоче зроби свій маленький вклад у велику справу. 

8 серпня волонтери будуть збирати поліетиленові пакети та обмінювати їх на екологічний та стильний шопер. Отриманий матеріал буде вивезений та переданий в одне із запорізьких підприємств для вторинного перероблення. 

Для того треба виконати нескладні умови:
- фотографуй свого поліетиленового монстра;
- розмісти фото у Facebook або Instagram;
- познач ГО «Справжні дії»;
- Вкажи хештег #торботурбота

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі