У Запоріжжі громадськість вкрай незадоволена екологією, дорогами та тарифами

У Запоріжжі громадськість вкрай незадоволена екологією, дорогами та тарифами

37% містян хвилює екологія Запоріжжя та 32% - не задоволені дорогами. Репрезентативну вибірку оприлюднила група соціологічних досліджень "Idependent researching group".

Основні завдання дослідження: оцінка діяльності керівників органів влади, рейтинг найбільш шанованих та авторитетних людей Запоріжжя, Ставлення до кандидатури на пост мера міста Руслана Ханумака та найбільш актуальні питання за версією запоріжан.

Максимальне відхилення від результатів - 2,3%.

В ході дослідження було опитано 600 осіб в Запоріжжі, старше 18 років.

Так, містяни не задоволені низкою питань. В першу чергу це стосується проблем пов'язаних з: екологією (37%), потрощеними дорогами (32,7%), висхідними тарифами на ЖКГ (29,7%), безробіттям (27,7%) тощо.

 

 

Близько 34% людей навіть не знають прізвище очільника ЗОДА Віталія Туринка та Запорізької облради Григорія Самардака. Крім того, 24% людей задоволені роботою мера Запоріжжя Володимира Буряка.

У свою чергу, Володимир Буряк лідирує і в рейтингу "Можливих кандидатів на пост мера міста". Тут рівень довіри серед запоріжців - 34%. Майже в половину менше у Руслана Ханумака (18,4%), у Сергія Кальцева - 10,7%.

Сподіваємось, що рівень довіри містян не знизиться, а навпаки — стане вищим. Для цього чиновникам та депутатам потрібно докласти максимум зусиль, інакше їх чекає повне фіаско, адже терпіння громадськості на межі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі