У Запоріжжі громадський транспорт зменшить кількість зупинок

У Запоріжжі громадський транспорт зменшить кількість зупинок

На сайті Запорізької міської ради, сьогодні, 20 березня, оприлюднили проєкт рішення щодо перевезень пасажирів транспортом загального користування  на період карантину, який передбачає зменшення кількості проміжних зупинок.

Як йдеться, у пояснювальній записці, у зв’язку із запровадженими карантинними заходами, станом на 18 березня, зафіксовано значне скупчення пасажирів на громадських зупинках.

Тому для того, щоб забезпечити вивіз працівників підприємств, що продовжують працювати в період карантину, з урахуванням необхідності мінімізувати ризик розповсюдження хвороби шляхом зменшення кількості проміжних зупинок, представникам підприємств-перевізників запропонували на період карантину з 05:00 в год. до 09:00 год. та з 15:00 год. до 19:00 год., автобусами, які на сьогодні працюють в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, виконувати рейси в експресному режимі руху (не більше 30% від загальної кількості рейсів на маршруті).

Крім того, у документі зазначається, що перевізники наголошували, що з урахуванням пасажиропотоку станом на 18.03.2020 та за умови дотримання вказаних обмежень, не більше 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі, вони зможуть працювати не більше, ніж три дні, через збитковість такої роботи та відсутність можливості придбання пального та виплати заробітної плати водіям.

Нагадаємо, наші читачі поскаржились на транспортний колапс у місті. Тимчасові обмеження призвели до довжелезних черг, та конфліктів між пасажирами й свавіллям водіїв.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі