У Запоріжжі КП «Водоканал» придбало мікроавтобуси за завищеними цінами

У Запоріжжі КП «Водоканал» придбало мікроавтобуси за завищеними цінами

КП «Водоканал» Запорізької міськради придбав 5 мікроавтобусів Renault з переплатою 1 мільйон гривень.

У квітні ми розповідали, що керівництво Запорізького водоканалу має намір придбати мікроавтобуси за завищеними цінами. Історія отримала своє продовження. Так, 27 липня між КП «Водоканал» та ТОВ «Адамант Моторс Запоріжжя» було укладено договір на постачання 5 мікроавтобусів РЕНО Мастер, загальною вартістю 5 150 000 гривень, вартість одного мікроавтобусу складає 1 030 000 гривні.

Зазначимо, що під час підготовки матеріалу ми з’ясували, що у квітні поточного року, коли готувалась тендерна документація вартість мікроавтобусу РЕНО Мастер, версії L3H2 складала 752 900 гривень, дані взяти на сайті офіційного дилера Renault Ukraine.

У липні, коли КП «Водоканал» та ТОВ «Адамант Моторс Запоріжжя» було укладено договір на постачання 5 мікроавтобусів РЕНО Мастер, за даними Renault Ukraine вартість мікроавтобусу  складала 831 100 гривень.

Виникає запитання, чому мікроавтобуси для комунального підприємства Запорізької міськради придбані з переплатою  198 900 грн за кожну одиницю автотранспорту, загальна переплата за договором складає 994 500 гривень.

Нагадаємо, що завищена вартість придбаних мікроавтобусів буде врахована під час формування тарифів на водопостачання та водовідведення для мешканців Запоріжжя, а мільйон гривень, виведений із місцевого бюджету осяде у кишенях чиновників, або буде використаний ними для перемоги на місцевих виборах.

Просимо правоохоронні органи розглянути дану публікацію як повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення відповідальність за яке передбачена статтями 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України в порядку ст. 214 КК України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі