У Запоріжжі містяни підтримали ідею щодо недопущення забудови узбережжя Дніпра

У Запоріжжі містяни підтримали ідею щодо недопущення забудови узбережжя Дніпра

Запоріжани підтримали петицію «Про недопущення забудови території рекреаційного призначення на узбережжі р. Дніпро ТОВ «Бізнес Олімп» та скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради №202/2 від 27.05.2019, як такого, що винесено кулуарно та всупереч вимогам Закону».

Ініціатором ідеї став заступник голови ГО «Справжні дії» Максим Кисельов.

Нагадаємо, що  рішенням Запорізької міської ради від 30.10.2019 № 37/65 ТОВ «Глобал 2018» надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення (зміна цільового призначення) земельної ділянки по вул. Ленській, 34 для розташування житлової котеджної і блокованої забудови та подальшої передачі її в оренду. Згідно з даними публічної кадастрової карти України, земельна ділянка, площею 4,5179 га (кадастровий номер: 2310100000:04:041:0185) відноситься до комунальної власності та має цільове призначення: для розташування дитячого оздоровчого комплексу «Орлятко». У генеральному плані міста Запоріжжя територія зазначена як рекреаційна територія. Очевидно, ще один дитячий оздоровчий табір буде знищено завдяки рішенням місцевих чиновників.

Будівництво нового котеджного комплексу коштом рекреаційних територій ГО «Справжні дії» вважає недопустимим. Саме тому створена петиція щодо скасування рішення виконавчого комітету про передачу земель дитячого табору.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі