У Запоріжжі можуть створити тимчасову лікарню для інфікованих коронавірусом

У Запоріжжі можуть створити тимчасову лікарню для інфікованих коронавірусом

Верховна Рада України дозволила місцевій владі створювати тимчасові спеціалізовані лікарні для додаткового забезпечення медичної допомоги хворим з коронавірусною інфекцією. За це проголосували 316 народних обранців.

Законопроєкт "Про внесення змін до закону" Про захист населення від інфекційних хвороб щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби, передбачає створення правових підстав для застосування сучасних тактик протидії поширенню інфекційних хвороб. Зокрема, законопроєкт пропонував чітко визначити поняття "самоізоляція", як перебування особи, щодо якої є обґрунтовані підстави про ризик інфікування або поширення ним інфекційної хвороби, у визначеному ним місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі особистого зобов'язання, а також визначити поняття "обсервація" як перебування особи, щодо якої є ризик поширення інфекційної хвороби, в обсерваторі з метою його обстеження і медичного спостереження за ним.

Уряд уповноважує місцеву владу самостійного створювати  тимчасові спеціалізовані лікарні для додаткового забезпечення надання медичної допомоги хворим і залучати додатково медпрацівників за контрактом, при цьому на термін дії контракту за медпрацівниками зберігаються основне місце роботи та посаду. За Кабміном залишається право визначати порядок самоізоляції та обсервації

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі