У Запоріжжі можуть зменшити податки із зарплат

У Запоріжжі можуть зменшити податки із зарплат

У Верховній Раді планують об'єднати три податки та збори, що сплачуються із зарплат: єдиний соціальний внесок, податок на доходи та військовий збір. Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев

У рамках податкової реформи, яку планують проводити у 2020 році, можуть об’єднати три податки, ставка яких  буде нижча. Досягти цього зможуть шляхом  прогресивної ставки:  чим більшими є доходи, тим більшою є ставка, що дозволить знизити податкове навантаження на доходи людей з низькими доходами.

«Не дивлячись на те, що я обережно відношуся до зменшення тиску на фонд оплати праці, це питання назріло, і ми готові його розглянути, запропонувавши відповідні зміни до Податкового кодексу України. В тому числі, мені здається, на часі об'єднання ЄСВ, податку на доходи фізичних осіб і військового збору», — повідомив Гетманцев.

ставка податку на доходи фізичних осіб в Україні складає 18%. Крім цього, із зарплати вираховують 1,5% військового збору, а роботодавець зобов'язаний платити ще 22% єдиного соціального внеску з фонду заробітної плати працівника до Пенсійного фонду.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі