У Запоріжжі молодики посеред дороги побили пенсіонерів

У Запоріжжі молодики посеред дороги побили пенсіонерів

Резонансний випадок стався у Запоріжжі, де посеред дамби по проспекту Соборному, у результаті дорожнього конфлікту молоді люди розтрощили автомобіль та побили пенсіонерів.

Відомо, що інцидент стався 27 липня по проспекту Соборному у напрямку до зупинки  Гагаріна. Автомобіль MG 5 обігнав авто Skoda Fabia й притиснув до узбіччя.

Молоді хлопці, які знаходились в автомобілі MG, вирішили радикальним методом «навчити» пенсіонерів їздити в тому ж швидкісному режимі, в якому самі пересуваються в населеному пункті.

Тож спочатку молодики бітами розбили кузов автомобіля Skoda Fabia, в якому знаходилися 3 пасажири - пенсіонера чоловіки та одна жінка, а потім прийнялись за самих людей.

Хлопець водій завдав кілька ударів бітою по грудній клітці чоловіку, а його друг ногами запинав іншого, фізично слабкішого 65-річного пенсіонера, у результаті чого чоловік отримав перелам ноги у трьох містах.

На подію збіглись люди та коли «відвага» у молодиків закінчилась, вони збігли с місця події забувши при цьому свого третього друга.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі