У Запоріжжі на місце загибелі 8-річної дівчинки несуть квіти та іграшки: люди збираються на мітинг

У Запоріжжі на місце загибелі 8-річної дівчинки несуть квіти та іграшки: люди збираються на мітинг

Сьогодні, 10 березня волонтери, активісти та небайдужі містяни, прийшли до парку «Дубовка»  вшанувати пам’ять загиблої 8-річної Анни Ждан.

Нагадаємо, 8-го березня на 8-річну відвідувачку парку "Дубовий гай" впала 200-кілограмова конструкція ведмедя. Внаслідок інциденту дівчинка отримала травми, які через деякий час виявилися смертельними. Пізніше директор парку Олег Комарено зазначив, що за фактом події проводиться службове розслідування. Однак керівник "Дубового гаю" стверджує, що поряд з конструкціями розташовані написи з проханням не залізати на фігури. Також, за словами Комаренка, дівчинка деякий час була без нагляду батьків, які прибігли лише після інциденту.

Однак думка та версії директора постійно змінюються, щоб відвести від "себе" усі підозри, він розповів ще одну версію події, де винуватцями виявились невідомі особи.

«5 березня мій заступник з благоустрою помітив, що одна із дерев'яних статуй хитається, він її демонтував та поклав біля дороги. Як демонтована статуя знову там опинилась — в нас є відео за всі дні, на якому видно, як група із 5-6 людей цю статую поставила. Те, що демонтовану статую повернули на майданчик, наші співробітники не помітили. Скульптури не були на балансі парку», - прокоментував подію Комаренко.

У свою чергу, місцеві мешканці вважають, що керівництво парку намагається замісти сліди. Таблички з написами "по дерев'яним фігурам не лазити", розташовані на висоті 2,5 м, з'явились лише після нещасного випадку. До того ж, конструкції були прибрані, що суперечить змісту написаного.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк висловив співчуття батькам загиблої дівчинки і відсторонив від посади директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренко та також  доручив перевірити усі місця дозвілля дітей та дорослих.

Присутні містяни, які стали очевидцями подій зазначають, що директор парку знаходячись поблизу трагедії навіть не підійшов до потерпілої. Повідомляє Актуально.

«Питав, що трапилося, чому впало. Я кажу, давайте пройдемо, подивимося. Підстава уся  згнила, там вата замість дерева. Він не захотів проходити дивитися, залишився в стороні. Я його попросив прибрати другу конструкцію, тому що вона важча і хитається. Ну, потім, без шуму, пилу, приберемо, сказав він », - розповідає Дмитро.

Містяни заявляють про те, що збираються зібратися під стінами Запорізької міської ради на найближчу сесію з вимогою забезпечити безпеку перебування людей в запорізьких парках, щоб не чекати ще одного смертельного випадку.

Наразі Національна поліція у Запорізькій області повідомила  про те, що винуватцям загибелі дівчинки повідомили про підозру.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі