У Запоріжжі на природоохоронні заходи в 2020 році витратять 56 тисяч гривень

У Запоріжжі на природоохоронні заходи в 2020 році витратять 56 тисяч гривень

Запорізька міська рада затвердила природоохоронні заходи на 2020 рік. Їх фінансування здійснюватиметься за рахунок надходжень екологічного податку та грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності до міського бюджету. Крім того, включено кошти субвенції з обласного бюджету на виконання заходу «Заходи з озеленення у м.Запоріжжя» на загальну суму 27,6 тис. грн.

Про це мова йде на офіційному порталі муніципалітету.

Так, у 2020 році планують провести кілька конференцій, спрямованих на підвищення рівня екологічної свідомості, встановити відповідні стенди та випустити періодичні видання, провести реконструкцію каналізаційних колекторів, забезпечити озеленення міста. Зокрема, заплановано проведення наступних заходів:

- роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою великої водойми вздовж Прибережної магістралі (в районі парку «Перемоги»);

- розчистка русла р.Верхня Хортиця в районі вул.Зачиняєва, Шушенська, Істоміна; русла б.Суха в районі Дослідної станції;  русла р.Кабиця в Комунарському районі;

- роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою великої водойми ЦПКтаВ «Дубовий гай».

Бюджетними розпорядниками кожного із заходів будуть: Управління з питань екологічної безпеки, Департамент інфраструктури та благоустрою,  КП «Водоканал», Концерн «Міські теплові мережі», КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя», «Запоріжелектротранс», Департамент освіти і науки,  КП «УКБ», РДА  по закорізьких районах та ін.

Загалом на заходи планують витратити 56 тис. грн., що становить майже половину усіх видатків на реалізацію Програми «Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок екологічних надходжень на 2018-2020 роки».

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі