У Запоріжжі на відкриття головної ялинки планують витратити 640 тисяч гривень

 У Запоріжжі на відкриття головної ялинки планують витратити 640 тисяч гривень

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради оголосив тендер на послуги з організації «Міських новорічних заходів». Йдеться про відкриття  новорічних ялинок на площі Маяковського, і бульварі Шевченка 19 грудня. Інформація оприлюднена на сайті "Прозоро".

Згідно з технічним завданням, організатор повинен написати оригінальний сценарій, забезпечити роботу необхідного обладнання, підібрати ведучих, які мають досвід проведення подібних заходів, перевезти декорації, аніматорів і творчі колективи, монтаж і демонтаж наметів для проведення майстер-класів, наявність обігрівачів УФО.

Також в документі йдеться про те, що 19 грудня на Маяковського планується виступ джазового оркестру, Кавер-бенду, акція Дідів Морозів, для останнього організатори повинні мати комплект апаратури (колонки, мікрофони, стійки, мікшер)

Департамент також замовить виготовлення сувенірної продукції (блокноти, фломастери, дзеркальця, мильні бульбашки, браслети і т. Д.).

Окремо прописані послуги декорування.

«Супровід дизайнера під час проведення заходу, дизайнерське оформлення сцен і локацій, наявність сучасних тематичних фотозон, декор та оснащення Будиночка Діда Мороза, монтаж і демонтаж гірлянд», - йдеться у техзавданні.

На це департамент запропонував 640 381 тис. гривень.Аукціон на визначення підрядника відбудеться 6 грудня. Заявки приймаються до 5 грудня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі